Zarejestruj się i zaloguj się do MostBet

Użytkownicy doceniają wygodę strony już od pierwszych kroków. Aby rozpocząć grę, musisz się zarejestrować. MostBet zapewnia komfortowe warunki graczom z Polski. Rejestracji można dokonać na kilka różnych sposobów. Każdy użytkownik ma możliwość wyboru najwygodniejszej dla siebie opcji.

Sposoby rejestracji

Na stronie MostBet dostępne są następujące metody rejestracji:

  • Poprzez numer telefonu;
  • Przez adres e-mail;
  • Przez media społecznościowe.
Rejestracja przez polski numer telefonu
Rejestracja przez polski numer telefonu

Na stronie można zarejestrować się za pomocą krajowego numeru z kodem +48, co jest ważną zaletą dla użytkowników z Polski. Wypełniając formularz, musisz wybrać, jaki bonus chcesz otrzymać. Może to być 100% pierwszej wpłaty na sport lub 125% i 250 darmowych spinów w kasynie. Musisz również wybrać walutę, w której chcesz prowadzić konto. Dostępny polski złoty PLN. Aby dokończyć rejestrację, musisz potwierdzić swoją zgodę na regulamin i pełnoletniość.

Rejestracja przez adres e-mail
Rejestracja przez adres e-mail

Korzystając z poczty e-mail, musisz od razu wymyślić hasło. Reszta procesu się nie różni, trzeba wybrać walutę konta, rodzaj bonusu, potwierdzić wiek. W otrzymanym mailu musisz otworzyć link, aby potwierdzić, że to Ty wypełniłeś formularz na stronie.

Rejestracja przez media społecznościowe
Rejestracja przez media społecznościowe

Sieci społecznościowe są ważną częścią współczesnego życia, wiele z nich umożliwia logowanie się do różnych stron. MostBet daje możliwość wykorzystania konta Facebook, Google, Twitter lub Steam do rejestracji. Wszystkie warianty (telefon, poczta, sieci społecznościowe) dają możliwość wpisania kodu promocyjnego. Jeśli go posiadasz, otworzy dostęp do dodatkowych bonusów i korzyści.

Możliwe problemy

Użytkownicy niektórych stron bukmacherskich często spotykają się z blokowaniem konta. Wynika to z niechęci bukmachera do wypłaty dużych wygranych. Powody zablokowania wskazują na naruszenie zasad serwisu, a gracz nie ma możliwości udowodnienia swojej racji. Tak więc radość z wygranej jest przyćmiona niemożnością jej zdobycia.

Jeśli użytkownik MostBet napotka blokadę, nie ma powodu do zmartwień. Strona posiada responsywne wsparcie techniczne. Wszystkie pytania są szybko rozwiązywane o każdej porze dnia i nocy. Jeśli zasady zostały rzeczywiście naruszone, eksperci przedstawią, jakie konkretne punkty. Jeśli blokada została wykonana przez pomyłkę, konto zostanie odblokowane. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną w następujący sposób:

  • mailowo (pl@mostbet.com – pytania ogólne, id@mostbet.com – weryfikacja);
  • poprzez specjalny formularz na stronie internetowej;
  • przez wbudowany czat.
Informacje kontaktowe
Informacje kontaktowe

Warto zaznaczyć, że z czatu można korzystać zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Bukmacher zaprasza użytkowników do korzystania z aplikacji, która realizuje absolutnie wszystkie funkcje potrzebne graczowi.

Prośba zostaje rozpatrzona przez specjalistów w krótkim czasie. Bukmacher MostBet zdobył wysokie zaufanie wśród graczy, dzięki czemu grono jego stałych klientów stale rośnie. Bukmacher nie blokuje bez powodu kont graczy odnoszących sukcesy, w przeciwieństwie do wielu innych witryn. Wszelkie problemy z rejestracją i logowaniem można szybko rozwiązać za pośrednictwem serwisu pomocy technicznej.

Weryfikacja

Bukmacher zachęca użytkowników do przejścia weryfikacji. Jest to konieczne dla potwierdzenia uczciwości graczy. Użytkownicy poniżej 18 roku życia nie mogą obstawiać zakładów bukmacherskich, dlatego każdy powinien zostać zweryfikowany. Wystarczy wypełnić formularz z danymi osobowymi w ustawieniach profilu. Należy między innymi podać numer dokumentu, za pomocą którego można sprawdzić rzeczywisty wiek danej osoby.

Pola do wypełnienia danych osobowych
Pola do wypełnienia danych osobowych

Jeśli specjaliści ze strony bukmacherskiej mają jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, mogą poprosić o nagranie wideo. Konieczne będzie pokazanie dokumentu, aby bukmacher miał całkowitą pewność, co do prawdziwości podanych danych. Bukmacher MostBet wymaga jednorazowego przejścia weryfikacji. Jest to istotna przewaga nad innymi stronami, które mogą wielokrotnie żądać ponownej identyfikacji.

Ograniczenia konta bez weryfikacji

Przed dokonaniem weryfikacji użytkownik spotka się z szeregiem ograniczeń na stronie, nie wszystkie funkcje będą dostępne. Nie można wypłacić pieniędzy z konta, dopóki profil nie zostanie wypełniony i osoba nie zostanie zidentyfikowana. Jest to forma walki z oszustami, którzy wykorzystują bukmacherów, jako pośredników do przesyłania pieniędzy między różnymi portfelami. Weryfikacja jest prosta i już po chwili gracze będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji serwisu i aplikacji mobilnych.

Dodaj komentarz